Odwiedziny duszpasterskie

ODWIEDZINY  DUSZPASTERSKIE  2019/202 – pobierz pdf

Data Dzień Godz. Trasa kolędowa
15.11.2019 piątek 15.30 Kokota 22
16.11.2019 sobota 13.00 1 Maja 324
17.11.2019 niedziela 14.00 Partyzantów, Kokota 35, 5, 3, 1
17.11.2019 niedziela 14.00 Kokota 20a, 20, 19, 18, 10, 8
21.11.2019 czwartek 15.30 Wysoka 23 i 21
22.11.2019 piątek 15.30 Kokota 28, 28a, b, c, d, e
23.11.2019 sobota 16.00 Paderewskiego 15c
23.11.2019 sobota 13.00 Paderewskiego 15
24.11.2019 niedziela 14.00 Paderewskiego 15b
24.11.2019 niedziela 14.00 Paderewskiego 15a
28.11.2019 czwartek 15.30 Dworaka 9b
29.11.2019 piątek 15.30 Dworaka 9c i 11
30.11.2019 sobota 13.00 1 Maja 322
30.11.2019 sobota 13.00 Dworaka 9 i 9a
1.12.2019 niedziela 14.00 Paderewskiego 17a
1.12.2019 niedziela 14.00 Paderewskiego 17
5.12.2019 czwartek 15.30 Dworaka 11a
6.12.2019 piątek 15.30 Cynkowa 16, 20, 24, 26
7.12.2019 sobota 13.00 1 Maja 316
7.12.2019 sobota 13.00 1 Maja 318
8.12.2019 niedziela 14.00 1 Maja 360, 360a i Kazimierza 17 i 18
8.12.2019 niedziela 14.00 Kokota 26 i 24
12.12.2019 czwartek 15.30 Wysoka 17 i 15
13.12.2019 piątek 15.30 1 Maja 345
14.12.2019 sobota 13.00 1 Maja 320
14.12.2019 sobota 13.00 1 Maja 347, 347a i b
15.12.2019 niedziela 14.00 1 Maja 326
15.12.2019 niedziela 14.00 1 Maja 343 i 345a
19.12.2019 czwartek 15.30 Bytomskiego 41, 33, 31, 13, 1 i 1 Maja 323
20.12.2019 piątek 15.30 Bytomskiego 4, 8, 14, 18, 20, 22, 22a
21.12.2019 sobota 13.00 Tołstoja 4-12,  Kazimierza 6, 3, 7, 11, 11a
22.12.2019 niedziela 14.00 Cynkowa 28 i Wysoka 19
27.12.2019 piątek 15.30 Kunickiego 11, 13a, b, c , 15
27.12.2019 piątek 15.30 Kunickiego 20, 3, 7a
28.12.2019 sobota 13.00 Główna 16, 18, 20, 20a i Słowackiego
28.12.2019 sobota 13.00 Bytomskiego 24, 26, 28, 30
29.12.2019 niedziela 14.00 1 Maja 361, 363, Czarnoleśna 51,49,47, 45c
29.12.2019 niedziela 14.00 Wysoka 11 i 13
30.12.2019 poniedziałek 15.30 Wysoka 1,3, 6, 8, 10, 12, 14
30.12.2019 poniedziałek 15.30 Kunickiego 17a, 17, 24, 26 i 26a
2.01.2020 czwartek 15.30 Głowna 26a i 26
2.01.2020 czwartek 15.30 Główna 20b i c
3.01.2020 piątek 15.30 Główna 20d i Kempnego 4b
3.01.2020 piątek 15.30 Główna 9 i 7, Szpitalna 19-1
4.01.2020 sobota 13.00 Czarnoleśna 43a, b i c
4.01.2020 sobota 13.00 Główna 28 i 28a
5.01.2020 niedziela 14.00 Gliniana 3-17
6.01.2020 poniedziałek 14.00 Niska („Nowe Osiedle”)
6.01.2020 poniedziałek 14.00 Główna 24 i 24a
7.01.2020 wtorek 15.30 Czarnoleśna 27, 29, 41b, a, 41
8.01.2020 środa 15.30 Czarnoleśna 45, 45a i b
8.01.2020 środa 15.30 Czarnoleśna 43 i 41c
9.01.2020 czwartek 15.30 Kempnego 2 i 2a
9.01.2020 czwartek 15.30 Kempnego 2c i 2b
10.01.2020 piątek 15.30 Kempnego 4 i 4a
10.01.2020 piątek 15.30 Główna 34, 36, 38
11.01.2020 sobota 13.00 Kolęda dodatkowa